Kogu punkte ning vali auhind!


fenix2Kampaanias osalemiseks tuleb osta kampaaniaperioodil Bayeri taimekaitsevahendeid, mis vastavad kampaaniaauhindade tingimustele.

Kampaania auhinnad on:

  • Hedon Spa&Hotel kinkekaart
  • Euronics poe kinkekaart
  • Reisibüroo kinkekaart

Osalejad:

Kampaanias saavad osaleda põllumajandustootjad ja põllumajandusega tegelevad ettevõtjad, kes ei tegele Bayeri toodete edasimüügiga. Osaleda saavad vaid oma majandus- või kutsetegevuse raames tegutsevad ettevõtjad.

Füüsilised isikud, põllumajandusühistud või isikud, kes Bayeri tooteid turustavad, ei saa kampaanias osaleda (kampaanias võivad osaleda Bayeri tooteid vahetult kasutavad põllumajandusühistute liikmed).

Kampaanias osalevad tooted:

downloadLaiendasime kampaaniatoodete mahtu ja sel aastal osalevad kampaanias järgnevad Bayeri taimekaitsevahendid:
Aliette, Ascra Xpro, Attribut, Bariton Super, Betanal SE, Incelo, Cerone, Decis Mega, Estet 600 EC, Falcon Forte, Fenix, Folicur, Hussar Active Plus OD, Infinito, Input, Input Triple, Komplet, Mateno Duo, Movento SC 100, Previcur Energy, Propulse, Prosaro, Puma Universal, Redigo Pro, Sekator OD, Targa Super, Tilmor, Variano Xpro, Xantara.

Kampaanias osalevad tooted, mis on ostetud vahemikus 1. jaanuar 2023 kuni 31. detsember 2023.

Toodete ostmisel kogub iga Osaleja toote eest punkte, mis korrutatakse ostetud kogusega.
Punktiarvestust haldab agentuur ja Osalejad ei pea ise punkte arvutama. Oluline, et nad edastavad kampaaniaperioodil registreerimisvormi ja selle koos ostu kinnitavad dokumendid (ostutšekid/ostuarved).

Kampaania üldreeglid, vaata siit: LINK
Registreeri siin: LINK

Küsimuste tekkimisel võtke ühendust järgmiste kontaktidega: +372 603 1306 või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
downloadkevili logo