Peaauhind õppereis Marokosse!


motivatsioonikampaania 2022 banner BASEMis on Syngenta motivatsioonikampaania?

Syngenta motivatsioonikampaania eesmärgiks on lojaalsuse ja teadlikkuse tõstmine - kampaanias osalemine eeldab, et põllumajandustootja teab, millise tootja tooteid ta ostab ning tema motivatsioon proovida ja kasutada kvaliteetseid lahendusi on kõrgem. Meie jaoks on oluline, et kampaanias osalemine eeldab teilt tihedamat suhtlust Syngenta esindajaga. Nii saame omalt poolt pakkuda rohkem nõustamistuge ja infot, kuidas Syngenta tooteid õigesti, ohutult ja efektiivselt kasutada.

Mis kasu on ettevõttel Syngenta motivatsioonikampaaniast?

Axial pakendKampaanias jagatavad auhinnad on boonus, mille saate nö. kauba peale. Erinevad kampaaniad suunavad teid enamasti ostma kindlaid tooteid, mis on standardlahendustest sageli kallimad. Seetõttu saavad neist enim kasu need taimekasvatajad, kellel kõrgemad saagiootused ja kes on valmis kallemaid sisendeid ostma. Meie kampaania ei suuna teid ostma kallemaid lahendusi, oluline on vaid see, et ostaksite Syngenta tooteid. See annab teile vabaduse teha valik vastavalt teie ettevõtte vajadustele ja võimalustele. Lisaks eeldab programmis osalemine teilt tihedamat suhtlust Syngenta esindajaga, kellelt saate nii rohkem nõustamistuge. Oleme arvestanud erinevas suuruses põllumajandusettevõtete huvidega, seega leiab Syngenta kampaaniast kasu nii suurem kui väiksem ettevõte.

Kuidas kampaanias osaleda?

zetrolaKampaaniaga liitumine eeldab ettevõtte tahet kampaanias osaleda! Selleks tuleb täita vastav registreerimisvorm Syngenta kodulehel. ning osta ajavahemikul 01.01.-31.12.2023 Syngenta taimekaitsevahendeid ja/või seemneid. Toodete ostmisel kogute punkte, mille saate kaks korda aastas vahetada teile sobiva auhinna vastu. Üle 50 erineva auhinna!. Punktiarvestuse aluseks on tõendatud ost.

Vormi koos kõikide kampaania tingimuste, auhindade, punktiarvestustabeliga leiate: SIIT 

Maroko õppereis, vaata videot:
(LINK)

syngentadownloadkevili logo